Michalak (88)

Adamiec (56)

Żurowski

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90 + 3 - koniec spotkania w Sosnowcu, Lech wygrywa trzecie spotkanie z rzędu, tym razem w pokonanym polu nasi zawodnicy zostawili Zagłebie Sosnowiec zwyciężając 1-0. Decydującego gola zdobył w 34 minucie Jakub Bojas, Lech wciąż niepokonany

91 min - Ragaman wybija piłkę z pola karnego

90 min - sędzia dolicza 3 min

87 min - wrzutka w pole karne Lecha, uderza napastnik gospodarzy, instynktowna interwencja Szymańskiego ratuje nasz zespół przed utratą gola

85 min - zmiana w Lechu, Baranowski w miejsce Fredyka

74 min - rajd Wrzesińskiego, centra w pole karne, ale obrońcy wybijają na rzut rożny, dośrodkowuje Grube, robi to za mocno, futbolówka opuszcza plac gry

73 min - doskonała sytuacja Wrzesińskiego, próbował dobijać Lewandowski, ale minął się z piłką

71 min - swoich sił spróbował Grube, ale tym razem daleko od bramki

69 min - Grube do Atanackovicia, ten uderza mocno, piłkę wyłapuje Kudła

68 min - Lewandowski za Filipiaka

65 min - uderzenie Lachowskiego, jednak bardzo nie celne

62 min - koronkowa akcja Lecha, Tabaczyński do Adamca, ten do Wrzesińskiego, silne uderzenie, ale piłkę piąstkuje Kudła na rzut rożny

60 min - Lesik uderza nad bramką Szymańskiego

56 min - fauluje Buchalski, nasz stoper ukarany żółtą kartą, po jednej zmianie w każdym zespole, u nas Adamiec za Bojasa, w Zagłębiu Gleń za Weisa

53 min - Filipiak centruje do Wrzesińskiego, niestety niecelne uderzenie Michała

49 min - centra Bojaruńca w pole karne, pewnie wyłapuje Kudła

48 min - Atanackovic do Tabaczyńskiego, niestety naszemu napastnikowi odskoczyła piłka

47 min - faulowany Tabaczyński, Marek ukarany żółtą kartką

46 min - rozpoczynamy drugą część spotkania, obie ekipy przystepują do niej bez zmian

45 min +1 - w tym momencie arbiter konczy pierwszą część spotkanie, rypinianie po golu Bojasa z 34 minuty prowadzą 1-0, w przekroju pierwszej połowy to beniaminek był stroną przeważającą i stworzył sobie więcej okazji do zdobycia gola

41 min - dwa rzuty rożne dla Lecha, najpierw uderzał Buchalski, zaś w drugiej sytuacji piłkę zlapał golkiper gospodarzy

40 min - Filipiak do Bojasa, ten do Atanackovicia, nasz pomocnik uderza, piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę Kudły

36 min - rzut rożny dla Zagłębia, Lechici zażegnują niebezpieczeństwo i wychodzą z kontrą, składna akcja naszego zespołu, na strzał decyduje się Grube, niestety piłka minimalnie mija słupek bramki Kudły

34 min - GOOOL !!! Grube zagrywa z prawej strony w pole karne, na 5 metrze tyłem do bramki ustawiony Bojas, odwraca się i pokonuje bramkarza gospodarzy

29 min - zagranie Atanackovicia na prawe skrzydło do Wrzesińskiego, dośrodkowanie skrzydłowego w pole karne, jednak nie ma tam żadnego z jego kolegów

25 min - groźna akcja Zagłębia, wrzutka w pole karne, uderza Rojewski, ale niecelnie

23 min - Bojas lewą• flanką, zagrywa do Atanackovicia, nasz pomocnik decyduje się na strzał z 20 metrów, ale nad poprzeczką

16 min - pierwsza okazja dla gospodarzy, rzut wolny, na strzał decyduje się Lesik jednak wysoko nad poprzeczką

15 min - Fredyk do Bojasa, Jakub uderza z 16 metrów nad bramką

14 min - koronkowa akcja naszego zespołu, piłka wędrowała jak po sznurku, ostatecznie futbolówkę przepuszcza Tabaczyński, ale za nim już nikogo z Lechitów nie było

9 min - uderzał Grube z 20 metrów, niestety piłka poszybkowała nad bramką

7 min - składna akcja Lecha, Bojas do Wrzesińskiego, ten zagrywa w pole karne do Fredyka, nasz pomocnik nie trafia czysto w piłkę i futbolówka opuszcza plac gry

6 min - rypinianie przeważają, z rożnego dośrodkowywał Fredyk, uderzał Grube, ale trafił w Ragamana

2 min - pierwsza akcja Lechitów, Fredyk lewą stroną, wpada w pole karne, jednak oddaje niecelny strzał

1 min - rozpoczynamy dzisiejsze spotkanie

Witam i zapraszam na kolejne spotkanie Lecha Rypin w II lidze zachodniej. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Sławomira Suchomskiego w meczu wyjazdowym będzie Zagłębie Sosnowiec. Dodajmy, że opiekunem ekipy ze Śląska jest Jerzy Wyrobek. Już tylko minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka arbitra. Zatem uzbrojmy się w cierpliwość i trzymajmy mocno kciuki za naszych piłkarzy.