Adamiec (↑74)

Kaczyński

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

Dziękuję za uwagę, życzę Państwu więcej pozytywnych emocji i satysfakcji z gry Lecha zarówno na własnym stadionie, jak i na wyjazdach.

90 min + 3 - koniec spotkania, radość w obozie Lecha, nasi zawodnicy przewyższali rywala w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i dzięki konsekwentnej grze zdeklasowali Calisię !!!

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

90 min - wrzutka Błaszczyka, na 11 metrze do piłki dopada Bojas i pięknym plasowanym strzałem z powietrza podwyższa wynik na 5-1 !!!

85 min - Łukasz Michalak za Miłosza Filipiaka

84 min - kontra Lecha, Błaszczyk uderza z 15. metra, pewnie broni Melon

82 min - kolejna zmiana Lecha: Michał Żurowski w miejsce Szymona Moszczyńskiego

81 min - żółta kartka dla Kowala

80 min - bezpośrednia czerwona kartka dla Szczepana za faul na Bojasie

spotkanie zostało wznowione

75 min - mecz chwilowo przerwany z powodu kontuzji sędziego, pomocy udzielają mu Sylwester Ziontkowski oraz masażysta Calisii

74 min - za bohatera dzisiejszego meczu - Pawła Tabaczyńskiego wchodzi Paweł Adamiec

70 min - pierwsza zmiana w składzie Lecha, boisko opuszcza Wrzesiński, a jego miejsce zajmuje Damian Błaszczyk

68 min - Wróbel za Drężewskiego

62 min - kolejna zmiana w składzie Calisii: Józefiak za Wandzela

60 min - żółta kartka dla Klofika

58 min - koronkowa akcja Lecha, Wrzesiński zagrywa do Atanackovica, ten do Tabaczyńskiego, niestety strzał naszego napastnika broni Melon

56 min - Lechici prowadzą 4-1 !!! Paweł Tabaczyński znalazł się w sytuacji sam na sam z Melonem, jednak bramkarz obronił jego strzał, z 16 metra dobijał Bojas, Melon ponownie był górą, a piłka trafiła do Tabaczyńskiego, który tym razem nie miał problemu ze zdobyciem gola !!! Lechici deklasują rywala !

53 min - pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: Ciesielski w miejsce Szepety

50 min - gra toczy się w środku pola, kaliszanie częściej utrzymują się przy piłce

46 min - rozpoczęła się druga połowa, piłkarze wyszli na nią bez zmian

w zakończonym przed chwilą spotkaniu MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec padł remis 2-2, a Raków Częstochowa pokonał Elanę Toruń 2-0

45 + 1 - przerwa w Kaliszu, mimo zmian kadrowych w wyjściowej jedenastce, Lechici pewnie prowadzą z Calisią 3-1 !

45 min - sędzia dolicza minutę

44 min - za dyskusję z sędzią żółtą kartką ukarany Fechner

43 min - Ragaman zagrywa do Fredyka, niestety Mateusz przegrywa pojedynek biegowy z obrońcą Calisii

43 min - żółta kartka dla Szepety

42 min - żółta kartka dla Miłosza Filipiaka

41 min - Atanacković do Wrzesińskiego, ten wpada w pole karne, jednak jego strzał broni Melon

39 min - strzał Bojasa minimalnie obok bramki

38 min - Lechici ponownie zdobywają gola, ponownie zgranie Fredyka z Tabaczyńskim, drugi z nich znalazł się w sytuacji sam na sam z Melonem i pewnie umieścił futbolówkę w siatce !

33 min - żółta kartka dla Szymona Moszczyńskiego

32 min - po błędzie defensywy Lecha, bramkę dla gospodarzy zdobywa Klofik

25 min - gra toczy się głównie w środku pola, a Lechici kontrolują sytuację na boisku

20 min - piłkarze Lecha prowadzą już 2-0 !!! wrzutka Tabaczyńskiego do Fredyka i Mateusz głową zdobywa bramkę !

17 min - Lechici układają atak pozycyjny, niestety piłka odskoczyła Atanackovicowi i od bramki rozpocznie Melon

16 min - ponownie strzał z dystansu Klofika, tym razem na rożny wybija Filipiak

15 min - w pierwszym kwadransie gry częściej w posiadaniu piłki byli kaliszanie, na szczęście wynik spotkania nie odzwierciedla tej przewagi

12 min - strzał Klofika blokuje Pakosz, piłka wychodzi na rzut rożny

9 min - lepszego początku nie mogli sobie wymarzyć Lechici, dogranie z lewej strony Fredyka dociera do Tabaczyńskiego, a ten pewnie strzela i mamy prowadzenie !!!

7 min - tym razem sytuacja Lecha, niestety dośrodkowanie Atanackovica nie dociera do Bojasa

2 min - akcja gospodarzy, jednak dośrodkowanie wyłapuje Szymański

Pod nieobecność kilku zawodników z podstawowego składu, trener Suchomski zdecydował się na roszady w wyjściowej jedenastce. Jak zapewne Państwo zauważyli brakuje Piotra Buchalskiego i Łukasza Grube, którzy narzekają na urazy oraz pauzującego za czerwoną kartkę Pawła Bojaruńca. Ich miejsce zajęli: Mateusz Pakosz, Szymon Moszczyński i Paweł Lewandowski. Między słupkami naszej bramki zobaczymy ponownie Karola Szymańskiego. Na ławce pojawił się także wracający po kontuzji Michał Żurowski. W kaliskiej drużynie na boisku nie zamelduje się kontuzjowany Jacek Paczkowski.

Witam Państwa bardzo serdecznie i zapraszam do śledzenia relacji ze stadionu w Kaliszu, gdzie Calisia podejmować będzie Lech Rypin. Na sektorze przeznaczonym dla gości stawiła się grupka kibiców Lecha, aby wspierać swoją drużynę.