Błaszczyk 89

Moszczyński

Tabaczyński 63

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90 min - koniec meczu, kryzys Lecha trwa, w Rybniku tracimy pozycję lidera rozgrywek

88 min - gorzej być już chyba nie mogło, lider przegrywa już 4-0 - Staniczek

Lechici na kolanach, ostatnie minuty zagrają w 9

83 min - błąd Grube, piłkę przejmują gospodarze, fauluje Pakosz i zostaje ukarany czerwoną kartką

80 min - zapowiada się kolejna dotkliwa porażka Lecha, Kostecki na 3-0

79 min - kolejna zmiana Lecha, za Atanackovicia Tarnowski

77 min - Lechici mają coraz mniej czasu na odrabianie strat, sytuacji nie ułatwia im fakt, że grają w osłabieniu

75 min - gra toczy się w środku pola, piłkarze obu drużyn zagrażają rywalom w sporadycznych kontrach

72 min - Pakosz w miejsce Wrzesińskiego

70 min - żółtą kartką ukarany Miłosz Filipiak

66 min - od tego momentu Lechici grać będą w 10, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Ragaman

63 min - Tabaczyński za Adamca

59 min - na prawej stronie świetny mecz rozgrywa Michał Wrzesiński, który po zagraniu Bojasa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Energetyka, jednak górą z pojedynku wyszedł golkiper

58 min - Lechici cały czas nacierają na bramkę rywala, ataki naszych zawodników powstrzymuje dobrze spisujący się Kuczera

53 min - rypinianie ciągle atakują, tym razem strzał Wrzesińskiego wylądował na słupku, piłkę dobijał niecelnie Fredyk

47 min - doskonały strzał z 25 metrów Łukasz Grube, piłka leciała w samo okienko bramki, jednak kapitalną interwencją popisał się Kuczera

46 min - rozpoczyna się druga połowa, nasi zaczynają bez zmian w składzie

45 min - w Rybniku przerwa, gospodarze prowadzą 2-0. \'Przewaga jest po stronie Lecha. Nasi piłkarze wypracowują ładne akcje, jednak brakuje skuteczności. Dwie straty piłek, przypakowe akcje i to zawodnicy z Rybnika strzelili bramki.\' - podsumowuje pierwszą połowę Artur Zawodniak

42 min - zbyt lekki strzał z dystansu Wrzesińskiego

38 min - rzut rożny dla Lecha, do piłki podchodzi Grube, dośrodkowuje na głowę Ragamana, a futbolówka przelatuje minimalnie nad poprzeczką

37 min - po zagraniu Wrzesińskiego, dogodnej sytuacji nie wykorzystuje Bojas

33 min - 2-0 dla gospodarzy, a strzelcem bramki niepilnowany w polu karnym Wieczorek

27 min - żółtą kartką ukarany Mariusz Ragaman, którego zabraknie w meczu przeciwko Górnikowi Wałbrzych

21 min - niestety Energetyk prowadzi 1-0, Karola Szymańskiego strzałem z 16 metrów pokonuje Kasprzyk

16 min - żółta kartka dla Adamca

16 min - gra toczy się głównie w środku pola, żadna z drużyn poważnie nie zagroziła bramce rywali

14 min - akcja gospodarzy, Kurzawa na głowę Kosteckiego, jednak ten oddaje zbyt lekki strzał, aby zagrozić bramce Szymańskiego

8 min - Bojas zagrywa prostopadle do Wrzesińskiego, piłkę wybija obrońca Rybnika, ta trafia pod nogi Adamca, jednak strzał naszego zawodnika jest niecelny

7 min - rzut wolny dla Lecha, do piłki ustawionej na 25 metrze podchodzi Grube, jednak piłka po jego dośrodkowaniu wychodzi na aut

1 min - sędzia rozpoczyna spotkanie

Spotkanie poprowadzą sędziowe z Krakowa, a głównym rozjemcą będzie Paweł Kukla.

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki. Trener Suchomski dokonał trzech zmian: w miejsce Mateusza Pakosza pojawił się wracający po kontuzji Piotr Buchalski, do środka wraca pauzujący za kartki Aleksandar Atanacković, natomiast w ataku za Pawła Tabaczyńskiego zobaczymy Pawła Adamca.

Witam Państwa bardzo serdecznie. Spotykamy się wyjątkowo w piątkowy wieczór, by trzymać kciuki za kolejne zmagania Lecha Rypin o ligowe punkty. Przeciwnik spotkania bardzo niewygodny, ponieważ u siebie jeszcze nie przegrał. Jednak liczymy na to, że zwycięska passa rypinian na wyjazdach zostanie podtrzymana i kolejne trzy punkty wrócą do Rypina.