Retlewski

Garuch (żk) 52

Iwanicki (żk) 59

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

Koniec meczu, piłkarze Lecha ponoszą pierwszą porażkę w lidze. Niestety dziś ulegają Chojniczance 1-3.

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

86 min - z narożnika pola karnego Feruga trafia w spojenie

85 min - Laskowski w miejsce Rysiewskiego

84 min - po błędzie Ragamana, w sytuacji sam na sam znalazł się Iwanicki, pewnie obronił Szymański

81 min - żółta kartka dla Iwanickiego

79 min - rzut rożny dla Chojniczanki

77 min - rzut rożny dla Lecha, dośrodkowuje Lewandowski, strzał głową Wrzesińskiego broni golkiper gości

76 min - na prawej stronie Lewandowski zagrywa do Bojaruńca, a ten decyduje się na strzał z dystansu, piłka wychodzi na rzut rożny

73 min - żółta kartka dla Bojaruńca

72 min - zmiany w obu ekipach: w Lechu miejsce Atanackovica zajmuje Moszczyński, a w Chojniczance za strzelaca bramek - Kapsę wchodzi Bejuk

71 min - po błędzie Ragamana, w sytuacji sam na sam znalazł się Iwanicki, jednak zimną krew zachował Szymański i pewnie obronił

67 min - zaskakująca decyzja sędziego, po faulu na naszym zawodniku, arbiter nie stosuje przywileju i przerywa grę w dogodnej sytuacji dla Lecha

66 min - strzał Filipiaka z dystansu broni Misztal

62 min - tym razem zmiana w drużynie Lecha, w miejsce Adamca wchodzi Tabaczyński

59 min - zmiana w Chojniczance - Feciuch za Iwanickiego

56 min - żółta kartka dla Ragamana

54 min - strzał z dystansu Grube bez problemu broni Misztal

52 min - Garuch za Mikołajczaka

52 min - rzut wolny dla Lecha z około 40 m, strzał Grube przelatuje nad bramką

51 min - strzał Grube z dystansu nie znalazł drogi do bramki

49 min - rzut rożny dla Chojnicznaki

47 min - strzał Wrzesińskiego zza pola karnego nad poprzeczką

Rozpoczęła się druga połowa meczu, zmiana w ekipie Lecha: Lewandowski zajął miejsce Fredyka

46 min - sędzia końcy pierwszą połowę, po której goście prowadzą 1-3

46 min - Mikołajczak w sytuacji sam na sam z Szymańskim strzela wprost w naszego bramkarza

45 min - sędzia dolicza 1 minutę

44 min - żółta kartka dla Piszczka

40 min - kontra Lecha, rajd prawą stroną Adamca, decyduje się na strzał, niestety nic z niego nie wynikło

39 min - strzałem z dystansu odpowiada Chojniczanka, pięknym uderzeniem popisuje się Jakub Kapsa i mamy 1-3

38 min - zza pola karnego strzela Wrzesiński, niestety piłka przelatuje obok bramki

36 min - niesłusznie żółtą kartkę otrzymuje Filipiak

33 min - rzut wolny dla Lecha, jednak dośrodkowanie Grube zbyt mocne i pewnie łapie bramkarz gości

33 min - żółtą kartką za faul na Bojasie został upomniany Damian Rysiewski

30 min - zawodnicy gości zdobywają bramkę, jednak chwilę wcześniej faulowany był Szymański

29 min - rzut rożny dla Chojniczanki

27 min - żółta kartka dla Grube

26 min - na strzał z dystansu zdecydował się Atanacković, jednak piłka minimalnie minęła bramkę gości

25 min - rzut rożny dla Lecha

23 min - zbyt mocne dośrodkowanie z prawej strony Bojaruńca

22 min - piłkarze Lecha w końcu przejmują inicjatywę na boisku

20 min - Adamiec dogrywa do Bojasa, ten strzela głową, jednak broni Misztal

19 min - gol dla Lecha, Wrzesiński do Bojasa, a ten znajduje się ponownie w sytuacji sam na sam z Misztalem, tym razem zdobywa bramkę i mamy już tylko 1-2

18 min - żółta kartka za groźny faul dla Feciucha

17 min - ładna akcja Lecha, Wrzesiński zagrywa do Bojasa, niestety nasz napastnik w sytuacji sam na sam nie trafia w piłkę

14 min - gra Lechitów nie napawa dzisiaj kibiców optymizmem

12 min - na strzał z dystansu zdecydował się Orłowski, jednak piłka przeleciała obok bramki Szymańskiego

10 min - po błędzie naszej obrony, w pozycji sam na sam znalazł się Mikołajczak, minął bramkarza i strzelił do pustej bramki, jednak w ostatniej chwili piłkę wybił Filipiak

6 min - z lewej strony zagrywa Feruga, a podanie wykorzystuje Jakub Kapsa i goście prowadzą już 2-0

5 min - Atanacković na lewą stronę do Fredyka, jednak strzał naszego pomocnika obok bramki

2 minuta spotkania i już 1-0 dla gości, a bramkę zdobywa Jakub Kapsa

Dzisiejsze zawody sędziować będą: Mariusz Korzeb (główny), Mariusz Borkowski i Przemysław Szabat na liniach oraz jako techniczny: Agnieszka Płaskocińska.

Zawodnicy w asyście sędziowskiej pojawili się już na murawie.

Witam Państwa bardzo serdecznie z Rypina. Za chwilę rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach VII kolejki II ligi zachodniej. Piłkarze Lecha podejmować będą zespół Chojniczanki Chojnice.