1. | Wda Świecie | 57 |
2. | Chemik Bydgoszcz | 48 |
3. | Tłuchowia Tłuchowo | 38 |
4. | Start Pruszcz | 35 |
5. | Cuiavia Inowrocław | 35 |
6. | Lech Rypin | 32 |
7. | Pomorzanin Serock | 32 |
8. | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 30 |
9. | Unia Wąbrzeźno | 30 |
10. | Pogoń Mogilno | 29 |
11. | Sparta Brodnica | 28 |
12. | Noteć Łabiszyn | 25 |
13. | Kujawianka Izbica Kujawska | 23 |
14. | Polonia Bydgoszcz | 23 |
15. | Łokietek Brześć Kujawski | 21 |
16. | Chełminianka Chełmno | 12 |
17. | Pomorzanin Toruń | 7 |
18. | Lider Włocławek | 3 |
Już niebawem rusza sezon o mistrzostwo IV ligi kuj. - pomorskiej.
Na mecz u siebie musimy poczekać do 3 kolejki spotkań.
Poniżej terminarz pierwszego miesiąca rozgrywek w nowej rundzie 2019/2020
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
BKS Bydgoszcz - Lech Rypin 10 sierpnia, 12:00
Piast Złotniki Kujawskie - Notecianka Pakość 10 sierpnia, 16:00
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 10 sierpnia, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno 10 sierpnia, 16:00
Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek 10 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław 10 sierpnia, 16:00
Legia Chełmża - Sparta Brodnica 10 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz - SP Zawisza Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno 11 sierpnia, 11:00
Kolejka 2 - 15 sierpnia
SP Zawisza Bydgoszcz - Lech Rypin
Sparta Brodnica - BKS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno - Sportis Łochowo
Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość - Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno - Piast Złotniki Kujawskie
Włocłavia Włocławek - Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław - Legia Chełmża
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Lech Rypin - Sparta Brodnica
Sportis Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Toruń - SP Zawisza Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie - Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek - Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie - Chemik Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Pogoń Mogilno
Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek
BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin
Notecianka Pakość - Sportis Łochowo
Pomorzanin Toruń - Piast Złotniki Kujawskie
Włocłavia Włocławek - BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz - Lider Włocławek
SP Zawisza Bydgoszcz - Sparta Brodnica
- 3 punkty dla Lecha 2024-03-23 20:06:15
- Wyjazd do Serocka2024-03-21 21:15:20
- Punkty dla Chemika2024-03-17 16:22:54
- ZAPRASZAMY 2024-03-13 19:06:15
- SPONSORZY i PARTNERZY KLUBU2024-03-12 17:59:02